wirtualny adres firmy

Prowadzisz biznes z domu? Zdobądź wirtualny adres firmy! 

Właściciele firm prowadzących działalność w domu lub online nie muszą zmagać się z wynajmowaniem powierzchni biurowej, szukaniem najlepszych lokalizacji lub kupowaniem sprzętu do biura, większość ich pracy jest wykonywana za pomocą narzędzi internetowych bez konieczności posiadania przestrzeni lub zaangażowania gabinet. Ale dlaczego adres domowy nie jest dobry dla biznesu i jak adres wirtualny może pomóc?

Chroń prywatność i bezpieczeństwo swojego domu

Praca z domu oznacza, że Twój dom automatycznie staje się Twoim biurem. Ale nawet jeśli jest to Twoje biuro, nie oznacza to, że Twoi klienci, inwestorzy lub partnerzy powinni mieć Twój wirtualny adres firmy:

  • Możesz użyć swojego adresu domowego do rejestracji firmy, ale kiedy Twoi klienci przeprowadzają wyszukiwanie w Google online, nie chcesz, aby pojawił się Twój dom.
  • Korzystanie z wirtualnego adresu firmowego oznacza, że możesz go używać do obsługi poczty biznesowej i wszelkich innych celów biznesowych. Zachowaj prywatny adres domowy i chroń go przed Internetem i klientami.
  • Twój dom i rodzina zasługują na prywatność; chronić ich prywatność, oddzielając adres firmy od adresu domowego.

Sprawnie obsługuje pocztę biznesową

Gdy używasz adresu domowego do korespondencji służbowej, faktury lub dokumenty będą dostarczane wraz z subskrypcjami czasopism i życzeniami świątecznymi. Na początku oddzielenie poczty osobistej i służbowej nie wydaje się wielkim problemem. Ale kiedy zgubisz ważny dokument lub zgubisz umowę, wiesz, że nadszedł czas na zmiany. Dzięki wirtualnemu adresowi pocztowemu każdy będzie miał określony adres, na który będzie mógł przesyłać uwagi, dokumenty, informacje zwrotne, faktury i wszystko, co jest związane z biznesem.

Będziesz mógł zalogować się do swojej skrzynki pocztowej online, otwierać i skanować pocztę, przekazywać paczki do domu, niszczyć i przetwarzać poufną pocztę, archiwizować paczki i przechowywać pocztę online. Otrzymujesz natychmiastowe powiadomienia o każdej nowej poczcie lub paczce, a następnie możesz zalogować się do swojej skrzynki pocztowej i wysłać prośby o obsługę. Ponadto inne przypadki, w których wirtualny adres byłby ratunkiem, to sytuacja, w której mieszkasz na odludziu, gdzie nie odbiera się poczty lub masz tylko skrytkę pocztową. Dzięki skrytce pocztowej możesz odbierać tylko pocztę, żadnego innego przewoźnika pocztowego, ale dzięki wirtualnemu adresowi możesz swobodnie odbierać paczki od wszystkich przewoźników pocztowych.